Ako investovať do spoločnosti Apple, Samsung či Microsoft? Erik Bango

 

Alphabet Inc.

Alphabet Inc. je americká technologická holdingová spoločnosť vytvorená v rámci reštrukturalizácie spoločností 2. októbra 2015. Je to materská spoločnosť spoločnosti Google a niekoľko dcérskych spoločností spoločnosti Google. Dvaja zakladatelia spoločnosti Google prevzali výkonnú úlohu v novej spoločnosti, pričom Larry Page slúžil ako generálny riaditeľ a Sergej Brin ako prezident.  Spoločnosť sídli v meste Mountain View, Kalifornia. V roku 2017 má viac ako 72 053 zamestnancov.

20624123_1605183062827368_993329027_n

Portfólio zahŕňa niekoľko odvetví vrátane technológie, vedy o živote, investičného kapitálu a výskumu. Medzi jej dcérske spoločnosti patria spoločnosti Google, Calico, GV, CapitalG, Verily, Waymo, X, Nest Labs a Google Fiber.  Akcie spoločnosti Google boli remenené na akcie Alphabet Stock, ktoré obchodujú s predchádzajúcimi symbolmi Google.

Postupne Vám predstavíme ďaľšie veľké spoločnosti ktorých produkty určite využívate a tým že si ich kúpite môžete sa podieľať na ich zisku. Je to zaujímavejšie keď viete, že ste podielnikom v takejto spoločnosti.

 

Investovať do týchto spoločností je naozaj jednoduché, možné už od 30 Eur mesačne. V prípade otázok nás môžete kontaktovať alebo navštíviť v zákazníkom centre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *