Refinancovanie hypotéky keď sa zmení príjem. Marián Baloga

Pomáhame ľuďom zvládať zlé životné situácie. V živote človeka dochádza mnohokrát  k veľkým  zmenám  v zdravotnom stave, spoločenskom postavení, osobných vzťahoch a bohužiaľ aj vo finančnej situácií. download

Do zlej finančnej situácie sa dostal aj zákazník z Pezinka. V čase jeho dobrých finančných príjmov si vzal hypotéku na bývanie ktorej mesačné splátky presahovali  1000,- € mesačne. Sám si vtedy hovoril “to zvládnem v pohode a ešte mi aj ostane”.

No bohužiaľ ako to niekedy v živote chodí ( raz si hore , raz si dole) v období vrcholiacej krízy jeho príjmy spadli na 1/3 predchádzajúcej hodnoty a dostal sa do veku kedy sa už ťažko hľadá dobré zamestnanie. Aj keď pracoval vo dvoch zamestnaniach nedosiahol taký finančný príjem ktorým by zvládal splácať hypotéku.

Po viacerých neúspešných návštevách vo finančných domoch sa obrátil na nás so žiadosťou o radu. Našli sme mu poskytovateľa hypotekárnych úverov ktorý bol ochotný refinancovať hypotéku.

Napriek tomu že mal ponuky od finančných poradcov na refinancovanie hypotéky si vybral práve to naše riešenie.

Prečo sa tak rozhodol? Hlavne preto, že to naše riešenie naozaj riešilo práve jeho životnú situáciu. Splátka bola nižšia o vyše 400 Eur oproti konkurenčným najnižším ponukám.  Dohodli sme nové podmienky, úroky a mesačné splátky ktoré už náš klient zvláda.

Dnes je veľký boom hypotekárnych úverov a veľa ľudí majú dnes splátky ktoré nemusia v budúcnosti zvládať splácať, preto sa poraďte s odborníkmi ako túto situáciu môžete v budúcnosti riešiť už dnes. Pretože v budúcnosti už nemusíte mať také šťastie ako náš zákazník.

 

Uložiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *