Aj Havarijné poistenie si môžete nakonfigurovať tak aby Vás nestálo “majland”.

Takéto a podobné videá sa teraz objavujú na internete z našich aj zahraničných ciest. Najčastejšie z horských ciest od ľudí, ktorí idú na lyžovačku. “To sa potom lyžuje s pocitom že ti niekto nabúral auto.”

Písali sme už o možnosti pripoistení k základnému poisteniu PZP. Okrem toho máte možnosť si vyberať jednotlivé krytia aj pri Havarijnom poistení. Samozrejme čím menej krytí tým nižšia cena.

Napríklad také MG s poistnou cenou 21 290 Eur s rôznymi možnosťami krytí u niektorých poisťovní. Krytia môžu obsahovať okrem Havarijnej ochrany aj PZP alebo poistenie straty hodnoty vozidla – GAP.

Pri dnešných vyšších obstarávacích cenách vozidiel a drahších cien dielov je dobré zamyslieť sa nad ochranou svojho majetku, či už pripoistením v PZP alebo základným alebo rozšíreným Havarijným poistením. 

Bc. Zdenko Bednár

Robím poradenstvo v oblasti financií, zabezpečujem ľuďom plánovanie a financovanie bývania a iných cieľov. Viac ako 18 ročná prax v oblasti investovania, finančného plánovania a poradenstva. Mojim hlavným je aj tvorba kapitálu ktorý postupne nahradí príjem z práce. “Finančné tipy” som vytvoril preto aby sme poukazovali na dobré ale aj zlé zo sveta financií.

Články autora

  • Ak ťa bavia financie, máš v sebe správny morálny kompas si na správnom mieste. Napíš a zisti možnosti spolupráce. Kontaktný formulár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *