Finančné tipy a Možnosti spolupráce – servisné centrum v Trnave.

Finančné tipy a servisné centrum v Trnave hľadá nových kolegov.

providence-doucet-mE5MBZX5sko-unsplash.jpgAk ste komunikatívny s príjemným vystupovaním a  hľadáte niečo lukratívne popri zamestnaní alebo štúdiu, kde sa môžete osobnostne a profesne rozvíjať mať stále prístup k novinkám na finančnom trhu a dokázať pre seba s blízkych je táto ponuka práve pre Vás.

Hľadáme nových kolegov do pre naše zastúpenie v Trnave. Kancelária sídli na v peknom prostredí historického centra Trnavy. Máme príjemný kolektív ktorí vo všetkom pomôže ak je treba.

Práca bude flexibilná a vie sa prispôsobiť Vaším potrebám. Po výbere uchádzača najskôr zaškolíme a s každým krokom mu pomôžeme aby sa cítil pri komunikácii so zákazníkom príjemne aj zákazník a aj pracovník. Neskôr sa zúčastní aj špeciálnych školení kde získa licencie v Národnej Banke Slovenska. Aj týmto vzdelaním si zvyšuje hodnotu na trhu práce a získava potrebnú prax ak by chcel v budúcnosti obsadiť manažérsku pozíciu.

Minimálna pracovná doba je 5 hodín týždenne.  Ak sa zaujímate o takúto možnosť prípadne by ste chceli vedieť viac o možnostiach napíšte správu na našu Facebook stránke Finančné tipy od Zdenka.

“Môj príbeh a postup na manažérsku pozíciu bol veľmi podobný. Ako študent na vysokej škole som pokukoval po práci ktorá mi zabezpečí nejakú prax aby následné hľadanie práce bolo ľahšie. Takže to začalo len ako možnosť privyrobenia a získania praxe. Neskôr sa mi práca zapáčila a videl som v nej budúcnosť. Dnes zastávam manažérsky post a mám na starosti pobočku. ” Bc. Zdenko Bednár

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *