Nápad budúcnosti – digitálna vizitka

Náhodne som sa stretol s Matúšom a v ruke držal zvláštnu plastovú vec. Vyzerala ako bankomatová karta ale nebola to karta – bola to vizitka z budúcnosti. Po priložení na mobil sa mi zobrazili viaceré údaje, či už kontakty, fotka, web, alebo mapa sídla jeho firmy. V tej chvíli som si povedal – to musím mať.

A o pár dní mi priniesol kuriér moju vizitku z budúcnosti. Nedalo mi a prehovoril som Matúša aby mi povedal vizitky ako nápad vizitiek VIZZ vznikol. 

“Všetko začalo v roku 2022. Ten rok bol významný, pretože sme sa inšpirovali perfektným projektom, ktorý predstavuje jednoduchý koncept rýchleho zdieľania informácií. Od prvého nápadu až po realizáciu projektu prešiel dlhý čas. Vyžadovalo si to veľa odhodlania a skúšania, no nevzdali sme sa a prinášame vám naše zručnosti pretavené do našich produktov. Tak sa zrodila VIZZ – Digitálna vizitka.

Našou víziou je uľahčiť život ostatným a vytvoriť niečo, na čom záleží. Preto vyrábame naše produkty v súlade s našimi hodnotami. Naša práca nie je len o výrobe a predaji. Úprimne sa chceme podieľať na revolúcii zdieľania. Technológie nám uľahčujú život, takže vidíme zmysel priniesť túto revolúciu každému z nás, kto sa chce stať súčasťou.” Hovorí Matúš – zoznámte sa Matúš Trenčan. Okrem toho mi ukázal aj ďalší nápad na ktorom pracuje, ktorý ma tiež veľký potenciál. Tak držím palce. 

Dnes žijeme v dobe veľkých možností. Začať podnikať je omnoho jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. A ak prinesiete svojou službou alebo produktom úžitok, úspech sa isto dostaví. 

Bc. Zdenko Bednár

Absolvent v odbore Aplikovaná matematika. Viac ako 18 ročná prax v oblasti investovania, finančného plánovania a poradenstva. Mojim hlavným cieľom u zákazníkov je tvorba kapitálu ktorý im postupne nahradí ich príjem z práce. “Finančné tipy” som vytvoril preto aby sme poukazovali na dobré ale aj zlé zo sveta financií. 

Články autora

  • Ak ťa bavia financie, máš v sebe správny morálny kompas a nechceš byť zväzovaný pravidlami veľkých spoločností si na správnom mieste. Napíš a zisti možnosti spolupráce. Kontaktný formulár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *