Opatrenia pre Vaše finančné zdravie

Vážení klienti, drahí priatelia ….

Vzhľadom na to, že sme sa dostali do situácie, kedy máme všetci oveľa viac možností tráviť čas s najbližšími, čo je super, má to však aj menej pozitívne následky. Predovšetkým chcem, aby ste vedeli, že tak na e-maily ako aj na telefóne sme dostupný takmer bez obmedzenia a taktiež, síce v obmedzenom režime, no fungujú všetky finančné inštitúcie. Čiže pokiaľ budete potrebovať s čímkoľvek pomôcť, riešiť, stačí mi zavolať, alebo poslať e-mail.

micheile-henderson-SoT4-mZhyhE-unsplashChceme sa s vami podeliť o niekoľko tipov, ako reagovať na aktuálny stav.

1. Využitie príležitosti a starostlivosť o  2., 3. pilier dôchodkového zabezpečenia a produktoch určených na zabezpečenie dôchodku. 

Dnešná situácia má veľký dopad na ekonomiky krajín a podnikov a aj na vaše budúce dôchodky. Preto si pozrite vaše nastavenie v týchto produktoch. Rozdiel medzi tým, kde môžete byť, keď budeme aktívne riadiť, môže byť aj 2-násobný. Teraz je vhodný čas na zmenu investičnej stratégie. Sme vám v tom nápomocní.

2. Zníženie nákladov na finančných produktoch – poistenie, úvery

Veľa klientov si v čase finančnej pohody nabralo produkty, ktoré môžu byť drahé, niektoré poistenia úverov majú výluky na pandémiu, to znamená, že v prípade straty života   alebo invalidity ho vôbec nekryjú.
Preto sme vytvorili skupinu odborníkov, ktorí vedia prerátať možnosti po zaslaní aktuálnych zmlúv a tak usporiadať vaše financie.

 

3. Zabezpečiť príjem v prípade hospitalizácie chorobou

Keď prídete o prácu v čase ekonomickej krízy, môže to byť veľmi zlé. Ak však nemôžete pracovať v dôsledku choroby, je to ďaleko horšie. Preto si pozrite, ako máte nadstavené práve nemocenské poistenie na vašich poisteniach pre krytie úveru.

Najčastejšou vadou týchto poistení je aj to,. že človek musí byť až 60 dní na PN a až potom má nárok na PN z poisťovne. Optimálne je po 15. až 29. dni.

 

4. Ochrana finančnej rezervy pred infláciou

V takomto čase človek ani nepomyslí na svoje peniaze. Tento rok sa zdvihla inflácia na 4,5% a je možné, že ešte porastie. Pritom úroky v bankách sa pohybujú okolo 0%. Ochráňte svoje peniaze pred týmto znehodnotením. Pomôžeme vám s tým.
Viacerí z vás ma už kontaktovali ohľadom tejto situácie preto chcem touto cestou  poprosiť, aby ste pripravili všetky zmluvy, poistné, úverové, 2.,3. pilier, poistenie majetku, áut, ktoré mi môžete doručiť scanom alebo ich môžem prísť vyzdvihnúť osobne. Pripravíme vám podrobný audit riešení, ktoré vám ušetria peniaze, zabezpečia príjem a zvýšia majetok.

Na záver pevne verím, že nikto z vás nebude musieť skončiť v nútenej karanténe, alebo hospitalizácii v súvislosti s touto “chrípkou”.  

Veľa pohody, kľudu, žiadnu paniku a hlavne VEĽA ZDRAVIA !!!

 

DSC_3858
Bc. Zdenko Bednár
Vedúci pracovník
Zákaznícke Centrum
Jeruzalemská 36
917 01  Trnava
Tel. +421 918 489 430

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *