V prípade nehody/ako overiť platnosť PZP online. (Uložte si tento postup, môže sa vám zísť)

Začalo obdobie kedy je ľahké dostať sa do kolízie s autami, na obchvatoch v kolónach, na parkovisku, pri nedobrzdení a iných situáciách.

Ako si overiť to či dotyčný ktorý spôsobil nehodu má platné PZP?

Poškodili vám vozidlo a vinník je neznámy alebo nepoistený?

V prípade, že je vinník neznámy alebo nepoistený a vy máte záznam od polície o tejto dopravnej nehode, nemusíte škodu hradiť z vlastného vrecka.

Štatistiky evidujú každoročne okolo 12 tisíc poistných udalostí, preto je dobré byť na takúto situáciu pripravený.

Ak Vás zaujíma dopoistenie k PZP poisteniu prečítajte si tento článok.

Ak si klient refinancoval hypotéku v rozhodnom období tak by nemal podľa tohto návrhu mať nárok na pomoc, to isté klienti ktorí postupovali prezieravo a zabezpečili si 10r. fix s dobrým úrokom a všetci ktorí nemajú hypotéku – cca 4,8 mil. obyvateľov sa zloží na zníženie úrokov zhruba 218 tis. ľuďom s hypotékami. 

Bc. Zdenko Bednár

Robím poradenstvo v oblasti financií, zabezpečujem ľuďom plánovanie a financovanie bývania a iných cieľov. Viac ako 18 ročná prax v oblasti investovania, finančného plánovania a poradenstva. Mojim hlavným je aj tvorba kapitálu ktorý postupne nahradí príjem z práce. “Finančné tipy” som vytvoril preto aby sme poukazovali na dobré ale aj zlé zo sveta financií.

Články autora

  • Ak ťa bavia financie, máš v sebe správny morálny kompas a nechceš byť zväzovaný pravidlami veľkých spoločností si na správnom mieste. Napíš a zisti možnosti spolupráce. Kontaktný formulár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *