Zdenko Bednár zisťuje „Prečo zmeniť zdravotnú poisťovňu“.

O Zdravotnej poisťovni človek premýšľa  keď sa pozrie na sumu na výplatnej páske ktorá ide na odvody zdravotného poistenia a potom vtedy keď sa niečo stane a potrebuje zdravotné ošetrenie.

Mali by sme sa kvôli tým pár sto eurám, ktoré nám odchádzajú mesačne zaujímať, čo za ne dostaneme?A photo by freestocks.org. unsplash.com/photos/nss2eRzQwgwNedávno som si prešiel pár materiálov k našim zdravotným poisťovniam a čo ponúkajú.     Je toho veľa, ale ktoré z týchto benefitov naozaj budeme reálne využívať?

Zaujalo ma že Dôvera dáva 200 Eur na preplatenie doplatkov za lieky i dietetické potraviny na predpis.

Veľa ľudí okolo mňa majú už malé deti a keď ochorie na chrípku 1 z rodiny, väčšinou to postihne aj ostatných. Potom idete do lekárne a doplácame niekoľko Eur za lieky na predpis. Keď Vám potom vrátia tieto doplatky, máte dobrý pocit a ďalšie peniaze na účte. Podpora je na každú osobu, tz. že ak ste 4 členná domácnosť získate to 800 Eur.

Bude veľa predsavzatí na Nový rok? Koľko z nich bude “prestanem fajčiť”?

Našiel som že Dôvera tiež poskytuje príspevok 33,19 Eur na liek proti fajčeniu.

Ja som už niekoľko rokov v Dôvere,  mal som už skúsenosti aj s liečbou a bol som spokojný.

Upozornenie pre Vás, ktorý si poviete „kašlem na to“ .  Zistite akú výhodu vám ponúknu zdravotné poisťovne a využite ju. Peniaze Vám nik len tak nedá, musíte sa pre ne zohnúť a zdvihnúť ich.  Prestup je možný do 30. septembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *